Archiwum

Poniżej krótkie przypomnienie tego co się działo przed laty na stronie. Aż się łezka w oku kręci.

08.01.2010. Ukazał się opis wcześniej zapowiadanej przygody 17-tej Ogień, woda i błoto. Dużo błota. W skrócie nasza drużyna doznała, powiedzmy delikatnie, niezbyt przyjemnych obrażeń i utraciła większość broni ofensywnej, postanowiliśmy nie uciekać ale dokonać taktycznego odwrotu na z góry upatrzone pozycje czyli po prostu wydostać się z podziemi na świat zewnętrzny. Po wyczerpującej walce z demonem ognistym, znaleźliśmy wyjście na powierzchnię (nie było łatwo). I tutaj znowu niespodzianka. Ale szczegóły zawarte zostały w opisie. Zapraszamy do lektury! Uzupełniono ekwipunek drużyny zawierający zwykłe przedmioty oraz magiczne artefakty. Można też zobaczyć jak wyglądają oba demony, z którymi przyszło nam się zmierzyć: demon posiadający moc odbijania obrażeń i demon ognisty.

18.01.2009. Kolejne wpisy w kąciku Mistrza Gry. Tym razem Sven – wojownik – opowiada o przygodzie, kiedy to miał bardzo nieprzyjemne spotkanie z bandą wyznawców Nata-Kranty.

18.01.2009. Tym razem niziołek Kal opowiada o przygodzie, kiedy to w popisowej akcji praktycznie sam ubił ogra w jaskini do której nieopatrznie zeszli aby ratować żołnierza.

12.01.2009. Tym razem Elf Goryldrin opowiada o przygodzie, kiedy to dał całkowicie zaskoczyć się niziołkowi Pomponowi mało życia przy tym nie tracąc.

4.01.2009. Pojawiły się kolejne wpisy w kąciku Mistrza Gry. Elf Goryldrin opowiada o przygodzie, kiedy – wstyd pomyśleć – każdy mógł go podejść oraz o spotkaniu z Satryem kiedy to popisał się swoją umiejętnością we władaniu łukiem.

05.12.2008. Pojawiły się kolejne wpisy w kąciku Mistrza Gry. Elf Goryldrin opowiada o swojej potyczce z Calahanem na zamku de Agostinich, z której jest bardzo dumny.

09.11.2008. Uzupełniono opisy demonów z ostatnich przygód: Ognisty demon Parthelee oraz Demon Jovoc.