Coś o nas i o blogu

Generalnie budując stronę, staraliśmy się maksymalnie wczuć w klimat fantasy. To właśnie dzięki naszej i Waszej wyobraźni, wszyscy jesteśmy w stanie odbywać wielogodzinne przygody (które czasami przeciągają się do późnych godzin wieczornych a niekiedy trwają przez całą noc i kończą się wraz ze wschodem słońca!).

Wraz ze zaznajamianiem się z zawartością witryny, macie możliwość samodzielnie lub w gronie znajomych przenieść się do tego wspaniałego świata, walczyć ze smokami za pomocą magi lub ciężkich, stalowych mieczy i młotów wykutych przez krasnoludy!

Wszystkie zdjęcia ludzi, innych ras, potworów zamieszczone w naszym serwisie zostały zeskanowane z różnych periodyków traktujących o grach RPG i autor niniejszego serwisu nie rości sobie żadnych praw autorskich do w/w zdjęć. Wykorzystanie tych zdjęć w moim serwisie ma jedynie na celu przedstawienie postaci w jakie wcielili się bohaterowie przygód, jakie potwory spotkali na swej drodze oraz jakich spotkali ludzi.

Autor serwisu zastrzega sobie prawa autorskie to tekstów znajdujących się w tym serwisie oraz do zdjęć map przedstawiających cały świat w którym toczy się akcja. Mapy zostały wykonane przy użyciu programu Campaign Cartography 2 Copyright 1997-1999 ProFantasy Software Ltd.